Мар'янівська с/р. Великій Перемозі - 68 р.

15.05.13

 Урочисто та святково мешканці сіл Мар'янівської сільської ради відзначили День Перемоги. Напередодні, в сільському будинку культури с. Мар'янівка відбувся святковий концерт, а на ранок  мар'янівці, і дорослі. і діти, взяли участь в урочистій ході, присвяченій великій та світлій історичній події нашої держави. Пам'ять загиблих в боях за наше село вшанували покладанням гирлянди та квітів до Меморіалу Слави с. Мар'янівка   школярі Мар'янівської ЗШ , працівники підприємств та господарств, що ведуть свою діяльність на території нашої сільської ради, поклали до підніжжя пам'ятника вінки. 

Біля меморіалу почесну варту несли солдати військової частини спецпризначення А 0680, прозвучала промова сільського голови Тененики О.М., звучали  вірші у виконанні дітей та пісні , присвячені ВВв, у виконанні солістки СБК Пугаченко Л. М., що викликали сльози на очах ветеранів, вдів та учасників ВВв і тилу, присутніх на святі. Прогримів військовий салют.

Значною подією урочистостей стало відкритття меморіальної дошки, ініціатором якого став видатний наш пошуковець, депутат Мар'янівської сільської ради, фермер ФГ "Колесник" Колесник Василь Григорович.  На ній     викарбовані прізвища воїнів, що загинули під час визволення с. Мар'янівка у ВВв, особи яких були ідентифіковані в ході тривалої та кропіткої пошукової роботи, котра була проведена самим Василем Григоровичем.

Після урочистостей всіх присутніх частували солдатською кашею, яку приготували солдати військової частини.