07.08.17

Футбольна слава та циганські пісні

        День села Мар’янівка розпочався на сільському стадіоні товариською зустріччю з футболу між командою ветеранів та молодими гравцями нинішньої команди з гордою назвою «Спарта».

         Сільський голова Олександр Тененика привітав усіх зі святом села, а ветеран спорту вчитель фізичного виховання Мар’янівської школи Віктор Лизень нагадав присутнім про здобутки мар’янівців у футболі минулих років (а це – кубок району, перше місце в чемпіонаті і, відповідно, участь в обласному чемпіонаті з футболу, тож спортивна слава в історії села неабияка!). команда кожного року була серед призерів районного чемпіонату, у футбол грали практично всі хлопчаки сіл, що входять до Мар’янівської сільради.

         Приємно, що після восьми років перерви у селі знову є команда! За підтримки голови правління ПАТ «Мар’янівське» Івана Миколайовича Сосновського для футболістів придбано форму і взуття. І це дуже добре, коли є розуміння і допомога спонсорів, без яких сьогодні важко починати будь-яку справу.

              Згадуючи минулі здобутки, присутні сільчани хвилиною мовчання вшанували ветеранів футболу, які уже відійшли у вічність. А потім юний футболіст Віталій Ратушний під оплески присутніх з державним прапором України в руках пробіг коло пошани навколо стадіону.

           Що ж до самої гри, то вона проходила з перемінним успіхом і закінчилася з рахунком 3:3. Як і годиться, у товариській зустрічі перемогла дружба.

          А далі святкування перемістилося у мальовничі місця на лівий берег річки Велика Вись.

          Тут знову говорили про здобутки, але вже на трудових полях, бажали хліборобам щедрого ужинку.

Вела вечір відпочинку секретар сільради Анна Овсянік, яка зробила короткий екскурс в історію села і запросила всіх до активного відпочинку.

         Потім був концерт учасників клубних формувань Мар’яівського СБК, ігри, конкурси, вікторини, безпрограшна лотерея, «Караоке» для дорослих, які проводили Анна Овсянік і сільський бібліотекар Оксана Вербовіцька, безплатне морозиво для дітей. А «родзинкою» свята став виступ народного циганського ансамблю пісні і танцю «Ягорі».

        Закінчилося дійство далеко за північ танцями під супровід музичної групи з Кропивницького.

         Свято вдалось провести завдяки небайдужості благодійників і активності самих сільчан.